Dom

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD profil firmy

profil firmy
Założona w 2003 r. JIAXING TAITE RUBBER CO., LTD jest chińsko-niemiecką spółką joint venture specjalizującą się w produkcji gąsienic gumowych i gumowych. Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń naszego niemieckiego partnera w zakresie badań i rozwoju oraz starań naszych pracowników technicznych, Taite posiada teraz silne zaplecze techniczne i kilka patentów w branży gumowych gąsienic. Dzięki temu nasze produkty mogą wyprzedzać innych zarówno pod względem różnorodności, jak i jakości.

Od momentu założenia Taite dąży do zbudowania nowoczesnego przedsiębiorstwa o wysokiej wydajności. Nasza firma zbudowała laboratorium z kompleksowym wyposażeniem, a także kilka warsztatów z zaawansowanymi zakładami produkcyjnymi. Taite jest kwalifikowany w systemie zarządzania jakością ISO9001-2015. Poza tym importowaliśmy również IATF16949, aby sterować naszą kontrolą procesu. W warsztacie Taite prowadzi kompletne zarządzanie 6S i lean production, aby zapewnić stałą i wysoką jakość naszych produktów. W ten sposób Taite realizuje skuteczny system, który zapobiega awariom i błędom podczas produkcji oraz zmniejsza odchylenia w łańcuchu dostaw. Ponadto, ten wysiłek, który zrobiliśmy, umożliwił nam produkcję niestandardowych produktów dla naszych klientów.

Produkujemy różne gumowe gąsienice i gumowe podkładki, które mogą być szeroko stosowane w maszynach budowlanych, maszynach rolniczych i innych specjalistycznych pojazdach. Większość naszych produktów sprzedawanych jest w Europie, Ameryce, Australii itd. W ciągu ponad 10 lat rozwoju Taite nawiązał długoterminową i stabilną współpracę z niektórymi znanymi klientami OEM, a także zdobył uznanie i pochwałę od nich.

W przyszłości będziemy nadal interesować się spostrzeżeniami naszych klientów i będziemy dążyć do perfekcji we wszystkich aspektach: badań technologicznych, jakości produktu, usług i kosztów.

Witamy krajowych i zagranicznych klientów przychodzą do naszej firmy do współpracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Rozwój

Założona w 2003 roku Taite rozwinęła się szybko w ostatnich latach:

Sprzedaż Taite stale rośnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Obiekty po założeniu:
8 gumowych wulkanizatorów gąsienicowych
1 wulkanizator z gumową podkładką
Udogodnienia teraz:
2 mieszalniki gumowe
3 urządzenia do śrutowania
1 ultradźwiękowa linia czyszcząca
3 linie do powlekania chemlok
2 gumowe linie wytłaczające
5 gumowych linii do powlekania linki stalowej
29 wulkanizatorów gąsienic gumowych
3 wulkanizatory z gumową podkładką

57 pracowników w 2005 r., Teraz jest 198.

Dzięki kompleksowemu i skutecznemu systemowi kontroli jakości

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

Producent

marki : TAITE

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : >3000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Certyfikaty Chiny JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Certyfikaty Chiny JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Certyfikaty