Dom

JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Certyfikaty
Chiny JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  JIAXING TAITE RUBBER nie tylko zwraca uwagę na inwestycje w badania i rozwój, ale także ma duże znaczenie dla osiągnięcia wyników badań i rozwoju. W tym celu nieustannie poszukujemy bardziej zaawansowanych urządzeń produkcyjnych, poprawiających stabilność procesu technicznego, jako wsparcie dla sprzętu w celu podniesienia jakości produktów.

  1. Półautomatyczna linia produkcyjna do nawijania kabli z czterech stanowisk roboczych, zapewniająca równomierne rozmieszczenie drutu.

  2. Półautomatyczna maszyna do wulkanizacji, zapewniająca ścisłą kontrolę temperatury, ciśnienia, czasu podczas procesu wulkanizacji.

  3. Ścisłe zarządzanie produktem w celu zapewnienia, że ​​gotowy produkt jest przechowywany w odpowiednim środowisku.

 • OEM / ODM

  1. Taite dostarcza gąsienice gumowe do kompaktowych ładowarek Case New Holland TR270, TR320, TV380.

  2. Tory i klocki koparki Taite dla Terex Europe.

  3. Gumowe podkładki układarki Taite są dostarczane do Voegele, Dynapac i Volvo.

  W ciągu 15 lat rozwoju Taite nieustannie doskonalił swoją siłę techniczną i zawsze skupiał się na koncepcji skoncentrowanej na jakości. Tak, że jest preferowany przez wielu klientów OEM z Chin, Ameryki Północnej, Europy i innych regionów. W Chinach jesteśmy głównymi dostawcami Liugong, Sunward i XCMG Group. W Ameryce Północnej nasze gąsienice dostarczane są głównie do kompaktowych ładowarek CASE NEW HOLLAND; W Europie firmy VOEGELE, DYNAPAC i VOLVO oraz inni znani producenci maszyn do układania nawierzchni jednogłośnie wybrali podkładki do maszyn brukowych naszej firmy, ponadto TREX korzysta z naszych gąsienic AVT i podkładek do koparek.

 • R & D
  1. Ścieżka antywibracyjna

  Tor AVT jest opatentowaną technologią Taite. W przeciwieństwie do tradycyjnych gąsienic gumowych, tory AVT wykorzystują rdzenie żelazne w kształcie rombów. Daje to następujące korzyści:

  -Ogromnie redukuj wibracje i hałas maszyny

  - Przedłuż żywotność maszyny i zmniejsz koszty konserwacji

  -Zwiększ komfort kierowcy

  -Zmniejszyć ryzyko cofnięcia śledzenia

  2. Śledzenie Ag dużej mocy

  Taite rozpoczęło produkcję R & D Ag dla ciągników o dużej mocy w roku 2010 i rozpoczęło produkcję w 2013 roku. Teraz Taite posiada pełną listę specyfikacji dla maszyn Ag o dużej mocy firmy John Deere, Case, Caterpillar, CLAAS itp.

  3. Zaprojektowaliśmy serię specjalnych gumowych torów i gumowych podkładek dla klientów zgodnie z ich potrzebami, w tym:


  - Gumowa prowadnica ze stalowym bieżnikiem: łączy lekkość gumowej gąsienicy z wytrzymałością żelaznej i zapewnia doskonałą funkcję pochwycenia drogi.


  Klocki hamulcowe: Przystosuj się do ciężkich maszyn, radzenia sobie w ekstremalnych warunkach, wysokiej stabilności

  - Tory Seafloor: do eksploracji dna morskiego, dobra przyczepność, odporność na korozję

Szczegóły kontaktu
JIAXING TAITE RUBBER CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Haining Lin

Tel: +86-573-84633080

Faks: 86-573-8463-2209

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)